Królewskie Miasto

WAŻNE: Sala ślubów w nowej odsłonie « » XXXIX sesja Rady Miasta Kowala « » Samorządowcy z powiatu spotkali się z Prezesem Łódzkiej Specjalnej ...Wywiad Burmistrza dla Dziennika Gazety Prawnej nt. zmian w kodeksie wyborczym Dziesięciolecie obwodnicy Miasta Kowala

Wypłaty świadczeń rodzinnych w 2018 roku

Gmina Miasto Kowal informuje, że w roku 2018 wypłaty świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego oraz świadczeń wychowawczych realizowane będą w Banku Spółdzielczym w Kowalu  oraz wypłacane na konta bankowe podane we wnioskach, według podanego harmonogramu:

więcej »
500 + i inne świadczenia - w sierpniu wchodzą nowe przepisy

Szanowni Państwo,

jak informują media, w sierpniu br. mają wejść w życie nowe przepisy dotyczące świadczeń rodzinnych, alimentacyjnych oraz z programu Rodzina 500+. Ustawy te, aby stały się prawem, czekają jeszcze na podpis Prezydenta RP, na co Prezydent ma czas do 7 sierpnia br., a następnie na publikację.

więcej »
Rodzina 500 plus - ważne informacje na temat terminów przyjmowania wniosków

więcej »
Świadczenie 500 zł dla dzieci w pieczy zastępczej

Dzieci w pieczy zastępczej otrzymają dodatkowe wsparcie w wysokości 500 zł miesięcznie. Dodatek w wysokości świadczenia wychowawczego będzie przysługiwać niezależnie od dochodu na każde dziecko w wieku do ukończenia 18 roku życia, umieszczone w rodzinie zastępczej, rodzinnym domu dziecka oraz placówce opiekuńczo-wychowawczej typu rodzinnego.

więcej »
„Rodzina 500 plus” już w kwietniu

Program „Rodzina 500 plus” ruszy w całej Polsce już w kwietniu tego roku. To pierwsze tak szerokie wsparcie polskich rodzin po 1989 roku.

więcej »
Najważniejsze informacje do Programu "Rodzina 500 plus"

więcej »
Informator do Programu "Rodzina 500 Plus"

więcej »
Prezentacja do Programu "Rodzina 500 Plus"

więcej »
Kamery On-line

Newsletter
Twój adres email:
 Zapisz |  Wypisz
 

Nasi partnerzy

   

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Kowal.eu (C) 2013 ul. Piwna 24, 87-820 Kowal
tel. 054-2841-255, fax. 054-2842-231
e-mail: kowal@kowal.eu